WŁAŚCICIELE

Anna Chełmecka

Jestem współwłaścicielką Przedszkoli i Żłobków „Tęcza”. Od zawsze lubiłam dzieci, co skłoniło mnie do rozpoczęcia działalności przedszkolnej. Choć początki nie były łatwe, dzięki pomocy swojego męża obecnie dzieciaki mają możliwość korzystania z dobrodziejstw trzech naszych placówek.
W życiu kieruję się mottem „ Kochaj to co robisz, a nigdy nie będziesz w pracy”. Jestem osobą otwartą, towarzyską o złotym sercu. Nigdy nie odmawiam pomocy.
Prywatnie szczęśliwa żona i mama trójki dzieci. W wolnym czasie lubię czytać dobrą książkę, pracować w swoim ogrodzie, dzięki czemu jestem wiecznie uśmiechnięta i zrelaksowana.

Agnieszka Bugajska

Od zawsze miałam słabość do rzeczy skomplikowanych i niemożliwych. Na przekór wszystkim i wszystkiemu 7 lat temu, dzięki ofiarności i miłości swojego męża powstał Punkt Przedszkolny „Tęcza”. w Dąbrowej. W 2014 roku wraz z Anią otworzyłyśmy Przedszkole i Żłobek „Tęcza” w Łososinie Dolnej. Następne lata przyniosły kolejne placówki Klub Dziecięcy „Tęcza” w Tęgoborzy oraz Żłobek i Przedszkole z grupą integracyjną w Łękach. Kosztowało to wiele pracy i nieprzespanych nocy, nie mówiąc o sprawach finansowych ale jeśli widzi się światełko w tunelu i ma się przed oczami wizję uśmiechniętych i szczęśliwych dzieciaków, można przetrwać wszystko.
Nazwę Tęcza – wymyślił syn Daruś, który permanentnie ją malował na każdym swoim rysunku. Wychowana jestem w rodzinie wielodzietnej (6 rodzeństwa, ktoś musiał być najstarszy) od zawsze kocham dzieciaki i tzw. pomysły na organizację czasu wolnego.

Czytaj więcej…

TĘCZOWA KADRA

Ciocia Basia

Nazywam się Barbara Urbańczyk i jestem dyrektorem oraz nauczycielem placówki „TĘCZA” znajdującej się w malowniczej miejscowości- w Łękach. Absolwentka PWSZ w Nowym Sączu, gdzie ukończyłam studia I stopnia o specjalizacji: wychowanie przedszkolne z terapią pedagogiczną, a także absolwentka UP w Krakowie, gdzie na wydziale pedagogiki specjalnej uzyskałam dyplom II stopnia z specjalizacji-terapia pedagogiczna i rewalidacji indywidualna. Ponadto, ukończyłam studia podyplomowe z zakresu organizacji i zarządzania oświatą. Uczestniczyłam w wielu różnych szkoleniach, warsztatach i kursach. Nieustannie podążam za nowymi wyzwaniami i doświadczeniami. W wolnych chwilach uwielbiam zabawy cukiernicze- dekoracja tortów, ciasteczek. Prywatnie – szczęśliwa żona i mama:)

Ciocia Natalia

Nazywam się Natalia Dziedzic, mam 26 lat. Jestem spełnioną i szczęśliwą mamą dwójki dzieci. Uwielbiam spędzać czas z dziećmi, dlatego praca opiekuna w żłobku, była trafnym wyborem. Ukończyłam Kurs Opiekuna w Żłobku i dzięki posiadanym kwalifikacjom mogę w pełni oddać się pracy z małymi dziećmi. Staram się jak najlepiej opiekować swoimi podopiecznymi, okazując im dużo uwagi, troski i zrozumienia.

Ciocia Lucynka

Nazywam się Lucyna Firlej, mam 29 lat i od niespełna 2 lat jestem szczęśliwą mamą Oliwki. Ukończyłam pedagogikę o specjalności: wychowanie przedszkolne z terapią pedagogiczną i pedagogikę społeczno – opiekuńczą. Od najmłodszych lat lubiłam zabawę z dziećmi i nawiązywanie kontaktu z nimi  nigdy nie sprawiało mi problemu, to też w późniejszym czasie przyczyniło się do wyboru zawodu jaki obecnie wykonuję. Jestem otwartą, energiczną i pełną pomysłów osobą, która postara się zapewnić wszystkim małym pociechom niezapomniane pełne radości i uśmiechu wspomnienia.

Ciocia Bożenka

Nazywam się Bożena Karpiel. Ukończyłam szkołę- Technikum Żywienia i Gospodarstwa Domowego w Tęgoborzy. Jestem mamą trzech synów. W wolnych chwilach lubię słuchać muzyki oraz spędzać czas z moimi dziećmi. W placówce dbam o ład i porządek w każdym pomieszczeniu, zwłaszcza w miejscach, gdzie przebywają dzieci.

Ciocia Wiola

Nazywam się Wioleta Bodziony. Jestem absolwentką Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie, na kierunku Edukacja integracyjna i włączająca. Pracę z dziećmi rozpoczęłam jako wychowawca świetlicy stale pogłębiając swoją wiedzę i umiejętności zawodowe. Dopełnieniem były studia podyplomowe na kierunku edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna. Praca z dziećmi daje mi ogromną radość, każdy dzień staram się zaczynać z nowymi pomysłami, aby powierzone zadania realizować z pasją. W mojej praktyce pedagogicznej kładę nacisk na integrację grupy rówieśniczej oraz na wzajemną akceptację jej członków. Prywatnie jestem mamą dwójki dzieci, dlatego wiem jak ważna dla dziecka jest akceptacja, która znacząco wpływa na budowanie relacji w grupie i późniejsze kształtowanie poczucia własnej wartości.